Countries
Job Category
Languages
Reset
Отворени работни позиции.
woman talking on the phone

Добредојдени се амбициозни луѓе.

Ние сме целосно посветени на успехот на нашите клиенти. Посветени сме и на Вашиот успех, исто така. Со приклучувањето кон Transcom, ќе откриете дека вратите се отвораат за вас. Работете со најомилените светски брендови уште од првиот ден. Напредувајте колку што сакате. Развивајте се. Ве чека блескава иднина.

Започнете ја Вашата авантура со Transcom денес

Вашиот успех е наш успех.

playing

Генерацијата која работи од секаде.

Изградете совршена кариера додека работите од дома. Со години ги подготвуваме нашите луѓе за успешно работење за да можат да ја извршуваат својата работа ефикасно и од далечина и во канцеларија. Погледнете ги нашите можности за работа од дома уште веднаш.

Истражете ги сите отворени работни позиции

Веќе подготвени за Вас.

Ние сме глобална заедница на локални експерти. Сите вредни, љубопитни, мотивирани и посветени на најомилените светски брендови. И сакаме да ни се придружите.

Луѓе

Локации

Земји

Јазици

Запознајте нè подобро.

Т: Живот

Зошто сакаме да работиме во Transcom.

Дознајте овде.

Локации

Можеби сме само зад аголот.

Најдете нè овде

Отворени работни позиции.

Ние секогаш се шириме.

Најдете ја Вашата работа од соништата.

Transcom награди & признанија.

The Stern Magazine

Transcom беше награден како еден од најдобрите работодавaчи во Германија.

Врвен работодавач

Transcom Spain беше сертифициран како врвен работодавач.

Флексибилни работни позиции

Рангирана на #12 во Топ 100 компании кои вработуваат работници од далечина за 2022 година!

KARRIÄRFÖRETAG

Именувана за компанија на кариера 2021 година за студенти и за луѓе со искуство.

Глобална ѕвезда во подем (Група за информативни услуги)

Глобална ѕвезда во подем во Контакт центарот - Пазар на услуги за искуство на клиентите.

Награди за извршен директор на Азија

Најдобар работодавец на годината за 2020 година, Компанија за разновидност на награден круг на извонредност, најиновативен награден круг на извонредност.

ACES награди

Највлијателни во Азија за 2020 година, најдобро работно место во Азија за 2020 година.

ABSL Полска

Член на здружението на бизнис лидери 2021 година.

Форбс

Топ 10 од Топ 100 компании за далечински работни позиции во 2021 година.

Фрост и Саливан

Препознаен од Фрост и Саливан како Азиско-пацифички клиенти outsorcing лидер за услуги на клиентите.

Еверест Пеак Matrix

Transcom беше препознаен како Врвен изведувач од страна на Everest Group.

Да започнеме нешто совршено.