Countries
Job Category
Languages
Reset

Mbrapa skenave.

Cfare kuptimi ka T:life? Ka me teper kuptim se nje pagese mujore. Eshte ti perkasesh nje skuadre qe te mbeshtet. Do te thote te rritesh karieren tende dhe te mesosh gjera te reja. Te kenaqesh me punen qe ben dhe te dish qe me ne je i mbrojtur. Mos degjo vetem fjalen tone, por Shiko T:Life, tako disa nga te punesuarit tane dhe shiko cfare Transcom mund te te ofroje!

Le të shikojmë pas shkëlqimit.

Kur bëheni pjesë e ekipit të Transcom, nuk ka kufi se sa larg mund të shkoni. Ndërtoni karrierën tuaj duke punuar me disa prej markave më emocionuese në botë dhe duke mësuar nga më të mirët. Gjithçka fillon me ju dhe talentin tuaj.

Shikoni pozicionet e hapura

Çfarë ka për ju?

Ne nuk themi vetëm se njerëzit bëjnë të gjithë ndryshimin. Është themeli i gjithçkaje që bëjmë. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë përfitime që ju të përfitoni sa më shumë nga të qenit pjesë e ekipit.

Së bashku është më mirë.

Ne Transcom ne jemi natyrshem ndryshe dhe kemi zgjedhur te jemi gjitheperfshires. Ne thelb ne jemi te ndryshem. Por sigurohemi qe te gjithe te jene te perfshire. Ne kete menyre ne sigurohemi qe te gjithe te trajtohen me respekt dhe ne menyre te drejte. Ne e kultivojme kete mendesi, e ushqejme ate dhe kenaqemi kur shohim rezultatet.

Krenarë

Ne jemi te perkushtuar ndaj njerezve tane dhe i mbajme gjithmone premtimet tona. Besimi, respekti dhe pranimi jane shkruar ne kodin tone te sjelljes, ne menyre qe te gjithe qe punojne neper ekipet tona te ndihen te sigurte per te qene pikerisht ata qe jane, pavaresisht sesi jetojme apo duam.

Puna dhe familja

Ne e dime qe familja eshte gjeja me e rendesishme, ndaj jemi ketu per t'ju mbeshtetur. Ne mbeshtesim prinderit qe punojne, ne menyre qe ata ti kene te gjitha.Kjo do te thote me shume fleksibilitet, stimuj ose thjesht sigurimi i nje mjedisi ku ju dhe familja juaj mund te rriteni.

Eja, ashtu siç je

Ne i njohim gjerat qe jane te vecanta dhe kenaqemi me menyrat e shumta nga te cilat mund te mesojme si nga pervojat e perbashketa, ashtu edhe nga ato individuale. Kultura jone gjithperfshirese ndihmon ne ndricimin e se ardhmes sone dhe ne nxitjen e inovacionit.

Një vështrim në T:Life.

Mos tha dikush frymë grupi? Pavarësisht nëse është një "shfaqje magjike virtuale familjare", pastrimi i lagjes së bashku, ose sfidimi i kampionit të pingpongut në një duel, ne na pëlqen të gjejmë mënyra për t'u argëtuar së bashku.

Jam krenar që punoj për një kompani që kërkon reagime të sinqerta nga punonjësit e saj dhe vepron për të përmirësuar veten. Ne jemi renditur vazhdimisht si një nga kompanitë kryesore për punën në distancë!

Vicente

CSR

Smartworking

Le të fillojmë diçka të shkëlqyer.