Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

W związku z rozwojem projektów obcojęzycznych Transcom poszukuje Specjalistów ds. obsługi klienta ze znajomością różnych języków obcych. Obecnie prowadzimy projekty związane z modą, wsparciem technicznym dla odbiorców produktów RTV/AGD,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • jasno określoną ścieżkę kariery,
  • pakiet benefitów pozapłacowych typu: Multisport, LuxMed,
  • ubezpieczenia grupowe itp. możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • doskonalenie języka obcego i umiejętności miękkich.,
  • dobrze zlokalizowane biuro - 20 minut spacerem do morza,
  • kilka minut do przystanku autobusowego, tramwajowego i SKM.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka obcego np. niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, fińskiego, duńskiego, norweskiego lub innego języka obcego,
  • kreatywność,
  • entuzjazm,
  • otwartość,
  • komunikatywność,
  • pozytywne nastawienie do ludzi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • W zależności od projektu obsługa klientów z różnych branż (kontakt przez telefon, czat, e-mail bądź video-czat) poprzez rozwiązywanie problemów, weryfikacja dotycząca konieczności wysyłania serwisanta, umawianie serwisu, wprowadzanie reklamacji.
  • Fachowe doradztwo w zakresie produktów oraz pomoc związana z wszelkimi problemami mogącymi wystąpić w procesie zamawiania produktów itp.
  • Dbanie o pozytywne relacje z klientem i wizerunek firmy.

Aplikuj: wyślij CV na adres: career.poland@transcom.com wpisując w tytule nazwę stanowiska

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Location